[X]

Zaloguj się lub zarejestruj konto

Aby uzyskać dostęp do swojego konta i zgromadzonych zasobów portalu, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i zacznij korzystać już dziś. Alternatywnie, możesz skorzystać z gotowych zestawów dokumentów na CD!
O nas

Opracowujemy dla Państwa kompletne zestawy dokumentacji na każdy rok szkolny. Gotowe do wykorzystania dokumenty zostały przygotowane przez naszych ekspertów – wizytatorów KO, aby wspomóc dyrektorów szkół w dopełnianiu codziennych formalności związanych z zarządzaniem placówką. Chcemy dać Państwu pewność, że procedury i dokumentacja w Waszej placówce spełniają wszystkie wymagania narzucane przez MEN i są zgodne z obowiązującym prawem.

Nasi eksperci Dostęp do serwisu
10 pakietów  
127 zestawów  
1109 dokumentów  

Wrzesień 2017


Planowanie i organizacja roku szkolnego 2017/2018

zgodnie z najnowszymi przepisami MEN

gotowy

Listopad 2017


Statuty, regulaminy, procedury, ewaluacja

po zmianach od 1 września 2017 r.

gotowy

Styczeń 2018


Podsumowanie I półrocza 2017/18. Sprawy pracownicze po zmianach w KN na rok 2018

gotowy

Maj 2018


Podsumowanie roku szkolnego 2017/2018

Sprawozdania i raporty z działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej placówki

Nasi eksperci

person 1

Mariola Oporska

Ekspert ds. nadzoru pedagogicznego

Specjalista w zakresie nadzoru pedagogicznego, dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach, wcześniej wizytator kuratorium oświaty, ekspert komisji kwalifikacyjnych, wojewódzki konsultant i doradca metodyczny, a także edukator i egzaminator OKE. Z wykształcenia biolog z dyplomem szkolnego doradcy zawodowego.

person 1

Dariusz Skrzyński

Prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego

Prowadzi szkolenia i konferencje dla kadry kierowniczej oświaty, rad pedagogicznych, nauczycieli oraz wychowawców. Autor książek, artykułów i publikacji elektronicznych adresowanych do szkół i przedszkoli. Jest też menedżerem projektów oświatowych realizowanych z funduszy UE. Właściciel serwisu www.eduprawnik.pl oraz kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze placówek oświatowych i wydawców.

person 1

Małgorzata Karwala

Ekspert ds. ewaluacji wewnętrznej

Specjalista z zakresu organizacji i zarządzania oświatą z wieloletnim doświadczeniem w ewaluacji wewnętrznej, diagnozowaniu potrzeb rozwojowych placówki i organizowaniu współpracy zespołowej nauczycieli.   Konsultant w zakresie wsparcia przedszkoli, szkół i placówek w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, organizacji kształcenia dzieci i uczniów niepełnosprawnych we współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.

Dokumentacja Dyrektora Szkoły na płytach CD

Roczny cykl 4 płyt CD z kompletną dokumentacją niezbędną do sprawowania nadzoru pedagogicznego przez dyrektora szkoły na etapie planowania, kontroli, ewaluacji i wspomagania.

Więcej o publikacji
order cd