[X]

Zaloguj się lub zarejestruj konto

Aby uzyskać dostęp do swojego konta i zgromadzonych zasobów portalu, musisz się zalogować. Jeżeli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się i zacznij korzystać już dziś. Alternatywnie, możesz skorzystać z gotowych zestawów dokumentów na CD!

Eksperci serwisu

Mariola Oporska Ekspert ds. nadzoru pedagogicznego

Specjalista w zakresie nadzoru pedagogicznego, dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Skierniewicach, wcześniej wizytator kuratorium oświaty, ekspert komisji kwalifikacyjnych, wojewódzki konsultant i doradca metodyczny, a także edukator i egzaminator OKE. Z wykształcenia biolog z dyplomem szkolnego doradcy zawodowego.

Dariusz Skrzyński Prawnik, specjalista z zakresu prawa oświatowego, prawa pracy i prawa autorskiego

Prowadzi szkolenia i konferencje dla kadry kierowniczej oświaty, rad pedagogicznych, nauczycieli oraz wychowawców. Autor książek, artykułów i publikacji elektronicznych adresowanych do szkół i przedszkoli. Jest też menedżerem projektów oświatowych realizowanych z funduszy UE. Właściciel serwisu www.eduprawnik.pl oraz kancelarii prawnej specjalizującej się w obsłudze placówek oświatowych i wydawców.

Małgorzata Karwala Ekspert ds. ewaluacji wewnętrznej

Specjalista z zakresu organizacji i zarządzania oświatą z wieloletnim doświadczeniem w ewaluacji wewnętrznej, diagnozowaniu potrzeb rozwojowych placówki i organizowaniu współpracy zespołowej nauczycieli.

 

Konsultant w zakresie wsparcia przedszkoli, szkół i placówek w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych, organizacji kształcenia dzieci i uczniów niepełnosprawnych we współpracy z Poradniami Psychologiczno-Pedagogicznymi.